PRX-T33

Home / PRX-T33

ZABIEG PRX-T33   BIOREWITALIZACJA BEZ UŻYCIA IGŁY !!!

ŚWIATOWY BESTSELLER !!!

BEZBOLESNY I MAŁO INWAZYJNY ZABIEG DLA KAŻDEGO!!!

PRX-T33 to nowy produkt na rynku polskim i światowym służący do biorewitalizacji skóry. Jest to unikatowe połączenie znanych w medycynie substancji : kwasu TCA,  wody utlenionej i  kwasu kojowego. Kwas TCA 33 % bez uszkodzenia skóry,co do tej pory nie było możliwe, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów  ,  które dzięki H2O2 mają większe  możliwości stymulacji receptorów.  H2O2  w tym preparacie ma ograniczyć głębokość penetracji  TCA.  Jest także znana ze swych właściwości przyspieszających gojenie. 5% kwas kojowy ma działanie rozjaśniające.

Wskazania: utrata napięcia skóry twarzy i ciała, ujędrnienie skóry dekoltu, trądzik oraz blizny po trądziku i ospie wietrznej, rozstępy, leczenie blizn różnego pochodzenia, wspomaganie leczenia przebarwień skóry, oczyszczanie skóry łojotokowej, działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze wspomagające leczenie ran ziarninujących

 .skanowanie0001

Nieinwazyjność metody i jej bezbolesność sprawia, że zabieg zaczęto używać jako starter przed innymi zabiegami medycyny estetycznej zwiększając ich skuteczność, dlatego wykonuje się go   przed: mikronakłuwaniem ,mezoterapią, Dermapenem, nićmi PDO, osoczem bogatopłytkowym oraz po zabiegu wypełniania zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Te wszystkie cechy PRX-T33 sprawiają, że bardzo szybko rośnie liczba pacjentów zadowolonych w każdym wieku, w tym także u dzieci  ,u których zabieg można przeprowadzać na świeżych bliznach po ospie.

Przebieg zabiegu:

Roztwór o konsystencji żelu wmasowuje się w uprzednio oczyszczoną skórę, nakładając kolejne warstwy. W czasie zabiegu pacjent nie odczuwa żadnego pieczenia czy bólu.Po zabiegu nakłada się na skórę krem nawilżająco-kojący.Skóra jest wyrażnie napięta i obrzmiała,lecz nie ma zaczerwienienia i można powrócić do normalnego funcjonowania. Po zabiegu pacjentowi zaleca się stosowanie kremów nawilżających, a w  miesiącach słonecznych także ochrony przeciwsłonecznej SPF 30.

Zwiększone obrzmienie skóry utrzymuje się około 2-3 dni, może towarzyszyć mu świecenie skóry, które bardzo łatwo można schować pod makijażem .Zabieg można powtarzać raz w tygodniu  i zaleca się serię 3-5 zabiegów. Za względu na swoją małą inwazyjność można go wykonywać o każdej porze roku-także w lecie.